Погоден за ФОРД-Фокус Hatchback/ Mondeo Fiesta автомобил задните обратен камера +автомобил ретровизор донесе 4.3 екран универзален тип
Ново

Погоден за ФОРД-Фокус Hatchback/ Mondeo Fiesta автомобил задните обратен камера +автомобил ретровизор донесе

DEN 1572.00
DEN 1849.44

Залиха

welcomer да порачате.0 Vpp, 75 Ohm Баланс на Белата боја : Автоматски Напојување : DC 12 V Тековната Потрошувачка : 90m A Оперативни Температура : -20 до + 70°C, 95% RH максимална Температура на Чување : -40 до + 100°C, 95% RH максимална Вода-доказ : IP69 K
Деталите на автомобил го следи
Автомобил следи параметри 4. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.3" паркинг следење
2 power кабел
1 Видео кабел
1 упатство
1.
добредојдовте на нашата продавница
Фабриката на нашата компанија
Инспекција сертификат за нашиот производ
Нашата компанија линија во автомобил rearview камера со години и ние се придржуваат за да се обезбеди висок квалитет на производот ,разумна цена и добра servise на нашите клиенти. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние само брод да се потврди цел адреси. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Сместување:
Sunvisor
Бренд Име:
BARCEEN
Објектот Тежина:
650g
Објектот Големина:
31*11*7
Големина На Дисплеј:
4.3
Име На Модел:
JF-М-001
Резолуција:
800x480
Материјал Тип:
ABS
Функција:
автомобил задна камера и монитор
Резолуција:
800*480
Големина На Екранот:
4.3 ретровизор
Школка Материјал:
Пластични
боја:
Црна
Жица или Безжично:
Жица
оригинал или универзална:
оригиналниот
слика snsor:
hd ccd слика
Леќа агол:
170 Агол
Ноќ визија:
Yes

Поврзани производи