Polarlander Оригинални Автомобил Страна Поглед во Огледало се Прилагоди Knob за Стари M/ondeo Хром ретровизорот на Вредноста се Префрлите 93BG1767-БА
Ново

Polarlander Оригинални Автомобил Страна Поглед во Огледало се Прилагоди Knob за Стари M/ondeo Хром ретровизорот

DEN 1285.44

Залиха


Детали за производот
Дел име : огледало прилагодување knob
Дел број : 93 BG1767-БА
Применливи модели : ЗА стариот M / ondeo

Декларираните карактеристики

Објектот Должина:
5inch
Објектот Ширина:
5inch
Објектот Висина:
5inch
Објектот Тежина:
30kg
Тип На Објект:
Прекинувачи

Поврзани производи