Полна Боја Чипка Antiskid Ниска Намали Пет Прст Пети Чорапи Жените Женски Невидливи Чорапи Sock Влечки Плитки Устата Лето Sock
Ново

Полна Боја Чипка Antiskid Ниска Намали Пет Прст Пети Чорапи Жените Женски Невидливи Чорапи Sock Влечки Плитки

DEN 41.00
DEN 48.48

Залиха


Спецификации :
100% сосема нов и висок квалитет
Совршен подарок за вашата девојка/сопруга или вашите блиски пријателки
Материјал : Памук Мешавина,Полиестер
Големина : една големина одговара за 35-39 Големина
Боја : Покаже како слики
Пакетот Вклучува : 1pair
Answer : ___________________________ Note :
1.Ве молиме овозможи 0.1-0.5 инчи разликата се должи на прирачник за мерење и мало хроматска аберација за различни екранот поставување
2.Ве молиме да се разбере, бидејќи на светлината зрачењето или компјутерски екран разлика, па јас може да ви го гарантира фотографии и вистински боја е 100% исти.
Начин на плаќање Повеќе Плаќање прашање, ве Молиме проверете на следниот линк :

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
SAFENH
Материјал:
Памук,Полиестер
Дебелина:
Тенка
Број На Модел На:
Невидливи чорапи
Објектот Должина:
Fit for 35-39 Size
Sock Тип:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените

Поврзани производи