полно оптоварување горат-во тест 350w 48v единствен излез префрлување напојување
Ново

полно оптоварување горат-во тест 350w 48v единствен излез префрлување напојување

DEN 855.36

Залиха

5 V 15 V 24 V 27 V 48 V Номинална Струја 60 A 40 A 30 A 25.5 V за 12 V 13./1cycle, период за 60ми, секој по X, Y, Z оските БЕЗБЕДНОСТ Издржат Напонот I/P-О/П : 1.5 KVAC Изолација Отпор I/P-О/P, I/P-FG, O/P-FG : 100 Ohms/500 VDC СТАНДАРД за Безбедност Стандарден Дизајн се однесуваат на UL1950 EMC Стандард Дизајн се однесуваат на EN55022, EN55024, EN61000 ДРУГИТЕ Димензија 215*115*50mm(L*W*H) Тежина 1 Kg Пакување 20pcs/20 кг ЗАБЕЛЕШКА 1.5 A/115 V 4А - /230 V Ефикасност 73% 76% 74% 79% 78% 81% 82% 83% Inrush Тековната Ладно започнете 50 A/115 V 50 A/230 V Истекување Тековната ЗАШТИТА во Текот Вчитај 105%~135% Заштита тип : Пати назад тековната ограничување, обновува автоматски по грешка состојба е отстранет.
100% полно оптоварување горат-во тест 350w 48v единствен излез префрлување напојување
350 W Единствен Излез Префрлување Напојување S-350 серија Карактеристики : Висока ефикасност, висока сигурност, ниска цена Универзални AC влез / целосен опсег 100% полно оптоварување горат-во тест Заштита : Краток спој/ Текот вчитај/ Над напон PWM контрола и регулирани Принудени воздух за ладење со изграден во ВАШИНГТОН фан Вграден систем за ладење Вентилатор ON-OFF контрола на Фиксна префрлување фреквенција на 25 KHz 2 години гаранција СПЕЦИФИКАЦИИ ИЗЛЕЗ Модел S-350-5 S-350-7.5 S-350-12 S-350-13.4 W Бран & Бучава 150m Vp-p 150m Vp-p 150m Vp-p 150m Vp-p 150m Vp-p 150m Vp-p 200m Vp-стр 240m Vp-стр Напон Спектар Adj. Со Текот На Темп.1 μ & 47μ паралелно capacitor.5 KVAC O/P-FG : 0.5 S-350-15 S-350-24 S-350-27 S-350-48 DC Напон 5 V 7. RT3≥55 Љубител На, ≤45 Фан Исклучување, ≥80 Излез Исклучување (5~7.3 Номинална Моќност 300 W 300 W 360 W 348. Во текот Напон 115%~135% Заштита тип : hiccup режим, се обновува автоматски по грешка состојба е отстранет., Влажност -10~+50; 20%~90%RH Складирање Темп.5 KVAC I/P-FG : 1., Влажност -20~+85; 10%~95%RH Вибрации 10~500 Hz, 2 G 10min.Бран & бучава се мери во 20 MHz на проток со користење на 12" извртени пар-жица прекинат со 0.5 V) RT3≥65 Љубител На, ≤55 Фан Исклучување, ≥80 Излез Исклучување (12~15 V) RT3≥70 Љубител На, ≤60 Фан Исклучување, ≥85 Output Исклучување (24~48 V) ОКОЛИНА за Работа Темп.Толеранција : вклучува поставување на толеранција, линија регулација и регулација на оптоварување.

Декларираните карактеристики

Излез Тип На:
Еден
Бренд Име:
LEYU
Излезниот Напон:
48V
Излезна Моќност:
301 - 400W
is_customized:
Yes
Фрекфенција:
47-63Hz
Број На Модел На:
S-350-48
Излезна Струја:
7.3 На
Влезен Напон:
90~132VAC/180~264VAC
Карактеристики:
Висока ефикасност, висока сигурност, ниска цена
Гаранција:
2 години
боја:
сребрена 350W Единствен Излез Префрлување Напојување
Големина:
215*115*50mm(L*W*H)
сертификација:
CE, RoHS, CCC, ISO9001
Употреба:
led екран
Пакување:
20pcs/картон
MOQ:
1 Компјутер
Заштита:
Краток спој/ Текот вчитај/ Над напон
Име на производ:
350W Единствен Излез Префрлување Напојување

Поврзани производи