портокал овошје маскота костим обичај цртан лик cosplay карневал костим 2992
Ново

портокал овошје маскота костим обичај цртан лик cosplay карневал костим 2992

DEN 9804.00
DEN 10320.00

Залиха

И обидете се да контактирате со нас преку Aliexpress порака за вашиот проблем.
Висат сува; не користете топлина да се исуши!
2. Сепак, нема пораки ќе се сметаат за време на викенди или празници. Производот МОРА да.
**Го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Пет ѕвездички позитивни Повратни информации е многу важна за нас. За комплетно чистење по костимот е носење на неколку пати, ние ви препорачуваме земајќи костимот на drycleaners
1. Ве молиме проверете ја вашата земја е прилагодено за статистика за да се утврди дали овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување
Политика На Враќање
1. Око нето : постојат пластични нето-на костимот око, Тие може да се спречи прашина или на другите во Корисникот очи. Ве молиме, чувајте ги вашите примање адреса и телефонски број точни. Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека тоа ќе пристигне на време, но бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки.
** * Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме додадете мојата продавница на "Моите Омилени" листа. Ние задолжен малку екстра такса за поголем големина.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Тема:
Маскота
is_customized:
Yes
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Пол:
Унисекс

Поврзани производи