Преден амортизер Вилушка Прашина Нафта Печат За ST110A VF1100 V65 VT1100 Сенка GL1200 VTX1300 GL1500
Ново

Преден амортизер Вилушка Прашина Нафта Печат За ST110A VF1100 V65 VT1100 Сенка GL1200 VTX1300 GL1500

DEN 280.00
DEN 311.52

Залиха

Вие ќе примите објект исто како и сликите.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето. Tourer 98-00
GL1200 84-87
VTX1300 C 04-09
VTX1300 R 05-09
VTX1300 S 03-07
VTX1300 T 08-09
GL1500 Goldwing A/SE 88-00 Бидете сигурни дека можете да најдете велосипед модел и година во апликација во листата , или тоа не одговара за вашиот велосипед!!!
1.Превозот време како што се следниве : 2.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо. Alipay е Prefered.
3 усни дизајн. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат. 95-99
VT1100 C3 Аеро 98-02
VT1100 T A.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
CAKEN
Motobike Направи:
Хонда
Име На Модел:
a19130025-4
Материјал Тип:
Гума
Објектот Должина:
5.4cm
Објектот Ширина:
5.4cm
Објектот Висина:
1.1cm
Објектот Тежина:
20g
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси

Поврзани производи