Преден амортизер Вилушка Прашина Нафта Печат За YZ80 YZ85 TZ250 XV535 XJ550 FJ600 FZ600 YX600 XJ600 XJ650L TX750 XJ750 XS750 XV750
Ново

Преден амортизер Вилушка Прашина Нафта Печат За YZ80 YZ85 TZ250 XV535 XJ550 FJ600 FZ600 YX600 XJ600 XJ650L

DEN 280.00
DEN 311.52

Залиха

можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме.
Вилушка Нафта Печат
100% Сосема Нов Материјал : висок квалитет на анти-stiction материјал.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации.
3 усни дизајн.Превозот време како што се следниве : 2.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена .Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат. Боја : Црна.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. Одговара за YZ80 93-01
YZ85 02-10
TZ250 80-82
XV535 87-88, 90, 93-99
XJ550/R 81-83
FJ600 84-85
FZ600 86-88
YX600 86-90
XJ650 80-83
XJ650 L 81-82
TX750 73-74
XJ750/R 81-83
XS750/S 78-79
XV750 81-83 Бидете сигурни дека можете да најдете велосипед модел и година во апликација во листата , или тоа не одговара за вашиот велосипед!!!
1.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.Вие ќе примите објект исто како и сликите. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
CAKEN
Motobike Направи:
Јамаха
Име На Модел:
a19130045-1
Материјал Тип:
Гума
Објектот Должина:
4.8cm
Објектот Ширина:
4.8cm
Објектот Висина:
1.1cm
Објектот Тежина:
100g
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси

Поврзани производи