Прекрасен Стил Портокал Оган Опал Сребро Печат Здравје Никел & Доведе Слободни Портокал Циркон Прстен Sz#5#6#7#8#9 Моден Накит OR747
Ново

Прекрасен Стил Портокал Оган Опал Сребро Печат Здравје Никел & Доведе Слободни Портокал Циркон Прстен Sz56789

DEN 252.00
DEN 387.36

Залиха


Ние само нудиме врвен квалитет на накит
Секој стил се тестира ,и да го положат
Три Животната Средина Позлатен
Ние само го користите вистински 18k злато позлатен
Само prong поставување со рака!
Избегнувајте Хемикалии
Избегнувајте Бања
Да Се Избегне Несреќа
Избегнувајте Пот
Избришете со мека крпа
Не се носат додека спиете
Од безбедносни причини, Ние само го прифати Ali Express Зачувам .99 /парче
Бесплатен превозот на Големо Топла продаде Син оган Опал 925 Сребрен Розова Топаз Мода Накит, Прстени САД големина #8.
Пакување големина тука може да се разликуваат од реалните пакување големина, ако се многу загрижени за пакување големина, ве молиме контактирајте со нас и пред тоа, ние ќе ви ги понудиме на вас.
Ве молиме да оставите позитивен фидбек кога сте задоволни со нашите производи.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
Цел износ помалку од $10 send via Кина пост воздухопловната за слободни. да Fri, 10 : 00 - 12 : 00 часот , 13 : 30 - 18 : 30 ЧАСОТ, Ние одмор во саботата.ако сакате да го испратите со други изразат како што курирската служба DHL,EMS и така натаму ќе мора да плаќаат повеќе за 10$ 15$ за poatage.99 /парче
ААА Циркони трговија на Големо & Мало Жените син Оган Опал 925 Сребрен Прстен САД Големина #6.20 /парче
Бесплатен превозот на Големо & Мало Син оган Опал 925 Сребрен Прстени мода Накит САД големина #6.
Нашата канцеларија и трговски центар :
Ако имате било какви прашања или сомнежи ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку постави прашање, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.85 /парче
Трговија на големо & Мало Розово Топаз Кристално Сино Оган Опал 925 Сребрен Прстен САД Sz #6.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и поддршка.
В) Австралија : 15-30 дена.58 /парче
Популарната трговија на Големо & Мало Циркони Партија подароци Син Оган Опал 925 Сребрен Прстен САД Sz #6.
Трговија на големо & Мало Луксузни Симпатична Чевли стил Син Оган Опал 925 Сребрен Аметист Прстен Sz #6.

Декларираните карактеристики

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9
Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
OR747
Површината Ширина:
12mm
Поставување Тип:
Prong поставување
Стил:
Тренди
Повод:
Годишнина
Бренд Име:
ROLILASON
Метали Тип:
сребро позлатен
Материјал:
Кубен Циркони
Функција:
trinket
Компатибилност:
trinket
Накит Тип:
Прстени
Прстени Тип:
Скапоцен Камен Прстени
Главниот Камен:
циркони
Повод:
подарок
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Метал Печат:
925 печат
квалитет:
Висок
Мин. цел:
1 buc
прстен тежина:
4.29 g
is_customized:
Yes

Поврзани производи