Преносни USB Ултра-тенок Допир Dimmable Анимација Ултра Тенок A4 Матрицата Допир Одбор Копија Сликарство, Цртање Одбор Табела Dimmable
Ново

Преносни USB Ултра-тенок Допир Dimmable Анимација Ултра Тенок A4 Матрицата Допир Одбор Копија Сликарство, Цртање

DEN 823.00
DEN 1096.80

Залиха

Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации. ние ќе ви испратиме целосна наплата на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Ви благодариме!
Ако не сте задоволни со објектот, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме!
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
За да се создаде слика, вие не треба да се биде уметник! Само изберете го поставите на нашиот производ и да се создаде тоа! Изработка на дијаманти сликарство ви помага да го намалите стресот, развивање на активна размислување, па затоа е препорачливо да се вклучи и создавање на ремек-дела и вашите деца! Ова е многу возбудлив и интересен процесот
Ако се прашувате како да го направите тоа, можете да прочитате повеќе детали и знаат како да ја завршат дијамант слика од себе си.Преносни USB Ултра-тенок Допир Dimmable Анимација Ултра Тенок A4 Матрицата Допир Одбор Копија Сликарство, Цртање Одбор Табела Dimmable
Почитувани DIY ентузијасти! Дијамант сликарство производи има декоративен, забавни, колективно и добри образовни значење, не само што може да се забавуваат исто така, може да биде претставен како подарок за другите,тоа е еден вид на популарна уметност, култура, Ние ви нудиме целосно нов вид на "Дијамант вез" или како што е наречена "Дијамант мозаик" и " Дијамант сликарство ".
●Име на производ : DIY дијамант сликарство/дијамант везови/дијамант сликарство крстот бод
●Функција : Плоштадот дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши, тоа е полна дијамант везови
●Материјал : Плоштадот Смола Дијамант
●Дијамант тип : 100% полн Плоштад вежба
●Пакување : Боја Кутија / Торба
●Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба , Dinning Соба , Бања , Бања , Кујна , Студија , Дом , Канцеларија , Хотел , Ресторан и Бар
●Процес : Нова технологија , со Различни Круг дијаманти и други дијамант .

Декларираните карактеристики

Големина:
235mmx335mmx4mm
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Вежба Сјајна
Форма:
Посебна
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Шаблон Тип:
Геометриски
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
1-90
дијамант облик:
Плоштадот/Круг
Шаблон Тип:
Секоја слика
Испорака на ветер:
брзо
Табела Големина На:
235mmx335mmx3.5mm

Поврзани производи