Преродбата Мода Гроздобер Кварц Види Жените Римски Број Сребро Челик Случај Фустан Часовник Девојки Фустан СТП Бенд рачни часовници
Ново

Преродбата Мода Гроздобер Кварц Види Жените Римски Број Сребро Челик Случај Фустан Часовник Девојки Фустан

DEN 387.00
DEN 552.96

Залиха


Декларираните карактеристики

Бренд Име:
ПРЕРОДБА
Движење:
Кварц
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Отпорен На Вода
Број На Модел На:
RE034
Бендот Материјал Тип:
PU
Бендот Ширина:
16mm
Бендот Должина:
24cm
Случај Дебелина:
8мм
Dial Дијаметар:
38mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Обликот:
Круг

Поврзани производи