Превозот од Кина!АКТ 5PCS Nema17 Stepper Моторни 17HS5425L20P1-X2 75oz-во 48mm 2.5 4-води CE, ROHS ISO НАС ДЕ FR велика БРИТАНИЈА ТОА Слободни
Ново

Превозот од Кина!АКТ 5PCS Nema17 Stepper Моторни 17HS5425L20P1-X2 75oz-во 48mm 2.5 4-води CE, ROHS ISO НАС

DEN 4390.08

Залиха


Добредојдовте во мојата продавница!
Посакуваме да имате пријатен шопинг!
Оваа ставка вклучува :
5 PCS Nema17 Stepper Моторни 17 HS5425 L20 P1-X2 :
1.8 степен, 2.5, 4800g cm(75oz-in), 2 Phase, 4 Lead, 800mm жица должина,48mm моторни должина
Ве молиме проверете спецификација внимателно!
Ве молиме потврдете превозот цена и метод пред да плаќање!
Било какви прашања, слободно контактирајте ме!

Декларираните карактеристики

Тип:
Хибрид
Фаза:
2
Одржување На Вртежен Момент:
4800g cm(75oz-во)
Тековната / Фаза:
2.5
Број На Модел На:
17HS5425L20P1-X2
сертификација:
CE,ISO
Чекор Агол(степени):
1.8 степен
Примена 1:
3d печатач
апликацијата 2:
cnc рутер за полнење
Апликација 3:
Робот

Поврзани производи