Пригушување Тело За ФОЛКСВАГЕН Бора Caddy MK2 Голф Mk4 mk5 lUPO Новата Буба 1.4
Ново

Пригушување Тело За ФОЛКСВАГЕН Бора Caddy MK2 Голф Mk4 mk5 lUPO Новата Буба 1.4

DEN 4655.52

Залиха


Пригушување Тело За "ФОЛКСВАГЕН" Бора Caddy MK2 Голф Mk4 mk5 l UPO Новата Буба 1.4


Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
036133062B
Бренд Име:
PUREMIX
Тип:
пригушување тело
Автомобил Направи:
За Ауди Седиште, Шкода ФОЛКСВАГЕН Голф-Поло Бора Буба Caddy Lupo
ОЕМ:
036133062B

Поврзани производи