ПРИКАЗНА 2018 Мода Мал Правоаголник очила за сонце Мажи Жени Бренд Ретро Црвено Жолта Црна Тесна Рамка Нијанси Женски Ацетат Eyewear
Ново

ПРИКАЗНА 2018 Мода Мал Правоаголник очила за сонце Мажи Жени Бренд Ретро Црвено Жолта Црна Тесна Рамка Нијанси

DEN 204.00

Залиха


ПРИКАЗНА 2018 Мода Samll Правоаголник очила за сонце Мажи Жени Бренд Ретро Црвено Жолта Црна Тесна Рамка Нијанси Femal Ацетат Eyewear

Декларираните карактеристики

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Рамка Материјал:
Ацетат
Леќа Висина:
33 mm
Оптички Леќи Атрибут:
Тебе,UV400,Анти-Рефлективен
Леќа Ширина:
55 mm
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Стил:
правоаголник
Бренд Име:
приказна
Број На Модел На:
ST0165 новина очила за сонце

Поврзани производи