Прилично 7 Видови на Природен Камен Бела Роза Јасно Кварц Монистра Pendant Ѓердан Гроздобер Дизајн 60см Злато Синџир Ѓердан
Ново

Прилично 7 Видови на Природен Камен Бела Роза Јасно Кварц Монистра Pendant Ѓердан Гроздобер Дизајн 60см Злато

DEN 120.00
DEN 170.40

Залиха


Прилично 7 Видови на Природен Камен Бела Роза Јасно Кварц Монистра Pendant Ѓердан Гроздобер Дизајн 60см Злато Позлатен Синџир Ѓердан
Производ : Прилично Природен Кварц Бисери Ѓердан Pendant
Материјал : Цинк Легура/Природен Камен
Позлата : Злато Позлатен
Големина : Синџир : 60cm,Pendant : 1.4*0.8 см(1"=2.54 см)
Количина : 1pc
Пакување : 1 Pc/opp вреќа

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Круг
Синџир Тип:
Змија Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
is_customized:
No
Pendant Големина:
1.4*0.8 cm
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
DYNE118
Бренд Име:
druzy
Функција:
Убаво
боја:
бела,розова,жолта,сива,opalite
Стил:
моден Прекрасен ретро
квалитет:
ААА+
Повод:
Секојдневно Носат Годишнината Ангажман Подарок Партија W
Подарок за:
Девојка Сопруга, Мајка, Сестра
ОДГОВАРА ЗА:
Млади И Зрелост Жени
Тежина:
14g
Ѓердан Место:
Кина(Копно)
Is_Customized:
Yes
Должина:
60cm

Поврзани производи