Принцезата Утешителот Сет Постелнина за Деца Девојки Дома Декор Еден Близнак Кралицата Цртан филм Дизни Пескарење Памук Топло Мека Зима Розова
Ново

Принцезата Утешителот Сет Постелнина за Деца Девојки Дома Декор Еден Близнак Кралицата Цртан филм Дизни Пескарење

DEN 4377.00
DEN 5759.52

Залиха

пакет од едноставна ПВЦ, нема подарок кутија, затоа што тоа е тешка и голема volumn, па ако треба подарок кутија, треба да се екстра плаќате провизија, контактирајте со нас ако е потребно пред да нарачате. Ве молиме овозможи 1-3cm грешка, бидејќи на различни measuremen. Машина перат-Хемиско чистење-се Користи благ сапун-хлор-Кул железо ако е потребно. Ние не ќе прифати било која се користи, се мијат, извалкан, оштетени, збрчкан или soiled итн. Царина и давачки се клиентот одговорности. Сите се враќа/размена мора да биде во оригинално пакување и resalable состојба . Ве молиме бидете сигурни да го референца на ЦЕЛ БРОЈ, што ќе се купуваат со СИТЕ писма.
Добредојдовте, еден од водечките добавувачи на постелнина поставува и дома декор во Кина. FEDEX ПРОЗОРЦИ DHL ТНТ ЕМС ВОЗДУХ ПОСТ и другите посебни превозот одлучиме превозот начин, сите имаат следење на број. ние нудат 3 D Дизни постелнина сетови, прекривки ги опфаќа поставување, утешители, јоргани, листови, bedclothes, bedspread, постелнина, перница шамс случаи, ќебиња, bathrobe, крпа, кујна gadgets, од добар квалитет и конкурентна цена и за секој гостин во светот. Бојата на вистинскиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики се должи на ди ifferent компјутери екранот бои различно. Сите се враќа/размена мора да известени ни 48 часа од приемот на производот. бесплатен превозот не значи дека купувачот не треба да плаќаат дополнителна царинска
4. Ве молиме бидете сигурни дека ќе треба прекривки ги опфаќа поставува или утешителот сетови. Ние, исто така, ја пофали со над 10 милиони производ огласи од нашата фабрика. Ние не нудиме наплата или размена на постелнината во собата. повеќе различни ткаенини, исто како памук, свила, tencel и бамбус влакна и други.
•Предмет : Принцезата Утешителот Сет Постелнина за Деца Девојки Дома Декор Еден Близнак Кралицата Цртан филм Дизни Пескарење Памук Топло Мека Зима Розова Боја
•Бренд Име : Дизни
•Големина : Еднокреветни/Двокреветни, Полн/Кралицата големина
•Поставува : прекривки ги опфаќа поставување, утешителот сетови (според вашата одлука од "боја" избор погоре)
•Материјал : 100% памук, Пескарење, 600 тема count
•Technoloty : Висок Квалитет, Реактивен печатење, Топла, Мека
•Полнење : Полиестер (само за утешителот set)
•Тип : Принцезата Утешителот Постелнина, Дизни Кревет Постелнина, Принцезата bedspread, Цртан филм bedclothes, Бебе Дома Текстил, Цртан филм Утешители, ДИЗНИ сет постелнина, Девојки Спална соба Оркестарот, Зима Постелнина
Објектот
Мерење
Еднокреветни/Двокреветни
Целосната/Кралицата
Утешителот/Додатен
150*200cm (59*79inch)
200*230cm (79*91inch)
Прекривки маска
150*200cm (59*79inch)
200*230cm (79*91inch)
Рамен лист
180*240cm (71*94inch)
230*245cm (91*96inch)
Перница шарлатан
50*70cm (20*28inch)
50*70cm (20*28inch)
ette Measurement
Еднокреветни/Двокреветни
прекривки покрие поставите 3pcs
Еднокреветни/Двокреветни
утешителот поставите 4pcs
Целосната/Кралицата
прекривки ги опфаќа поставување 4pc
Целосната/Кралицата
утешителот поставите 5pc
Утешителот/Додатен
НИКОЈ
1pc
НИКОЈ
1pc
Прекривки маска
1pc
1pc
1pc
1pc
Рамен лист
1pc
1pc
1pc
1pc
Перница шарлатан
1pc
1pc
2pc
2pc
1.

Декларираните карактеристики

Големина:
Full, Queen, Twin, Single
Техника:
ПЕСКАРЕЊЕ
Апликација Големина:
1.2 m (4 метри),1.8 метри (6 стапки),2.0 m (6.6 стапки),1.35 m (4.5 метри),1.5 m (5 метри)
Бренд Име:
ДИЗНИ
одделение:
квалитет
Тип:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
Стил:
Цртан филм
Ткаенина Count:
40
Количина:
4 парчиња
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
тема count:
≥600TC
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
ДИЗНИ ПОСТЕЛНИНА
Материјал:
100% Памук
Ткаенина Густина:
133X72
Шема:
Печатени
is_customized:
No
Пополнување:
Полиестер
Употреба:
Дома
Шема:
Дизни Принцеза
боја:
длабоко розова

Поврзани производи