Прирачник Жолта Волнени Ткаенини Насмевка Лице Brooch Pin Унисекс Љубител На Модата Накит Фармерки Грб Додаток
Ново

Прирачник Жолта Волнени Ткаенини Насмевка Лице Brooch Pin Унисекс Љубител На Модата Накит Фармерки Грб Додаток

DEN 65.00
DEN 71.52

Залиха


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Класичен
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Бренд Име:
ZeroMoon
Материјал:
Памук
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
BH153

Поврзани производи