Природен Камен Нано Накит 925 Фунта Сребрен Прстен Size 8 Свадба Подарок Прилично Жени Дизајн Бесплатен Превозот
Ново

Природен Камен Нано Накит 925 Фунта Сребрен Прстен Size 8 Свадба Подарок Прилично Жени Дизајн Бесплатен Превозот

DEN 759.00
DEN 925.92

Залиха


Природен Камен Нано Накит 925 Фунта Сребрен Прстен Size 8 Свадба Подарок Прилично Жени Дизајн Бесплатен Превозот

Декларираните карактеристики

Прстен Големина:
8
Бренд Име:
HERMOSA
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
Нано
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Површината Ширина:
16mm
Функција:
Порака Потсетник
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Моден
Компатибилност:
Моден Прстен
Метал Печат:
925 сребрен
Камења:
Тиркизна,Оникс,Ruby,Citrine,Sapphire
Главниот Камен Големина:
1x1mm
Прстени Големина:
8#
Тежина:
17.5ct

Поврзани производи