природен камен Obsidian приврзоци Ѓердан за Накит одлуки шарм жените модни додатоци 4pcs/многу Бесплатен превозот трговија на големо
Ново

природен камен Obsidian приврзоци Ѓердан за Накит одлуки шарм жените модни додатоци 4pcs/многу Бесплатен превозот

DEN 611.00
DEN 763.20

Залиха


Добредојдовте на patronize нашата продавница
Камен Големина : 25мм*25мм*9mm
Боја : Obsidian
Материјал : Природни Obsidian
Дупка : околу 1mm
MOQ : 2 ПАРЧИЊА
1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10мм

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
HexagonHYS-4
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Метали Тип:
Никој
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Хексагонални
is_customized:
Yes
боја:
Кристално
Име:
кристал pendant
Материјал:
природни кристално
Тип:
природен камен pendant
материјал име:
Кристално

Поврзани производи