Природни 12mm Зелената Школка Бисер Pendant Ѓердан Обетки Прстен превозот бесплатно
Ново

Природни 12mm Зелената Школка Бисер Pendant Ѓердан Обетки Прстен превозот бесплатно

DEN 1596.00
DEN 1679.52

Залиха


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
LUKENI
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Функција:
Период Tracker
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
ААА
Приврзоци Тип:
Лизгајте

Поврзани производи