Продажба! Дрвени Монистра 30pcs Прекрасна Вратоврска Spacer Beading 21x11mm Diy Нараквици Дрво Spacer Монистра
Ново

Продажба! Дрвени Монистра 30pcs Прекрасна Вратоврска Spacer Beading 21x11mm Diy Нараквици Дрво Spacer

DEN 63.00
DEN 75.84

Залиха


Ве молиме имајте во предвид : 1.стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно ако износот на повеќе од $7. 2.Ако вашата цел износ под $7 , стоката ќе се испраќаат преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус слободно, без следење на број 3.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази. 4.Повеќе износот што цел,повисоко попуст ќе добиете. Ова е време на испорака за пакет : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 16 - 60 работни дена Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 10-45 работни дена E-Пакет- 5-25 работни дена EMS-5-12 работни дена DHL/Федекс/UPS/ТНТ3-10 работни дена Производи се Прикаже :

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Laudsong
Материјал:
Дрво
Објектот Тежина:
Diy
Број На Модел На:
B01265
Објектот Форма:
вратоврска
Големина:
11mmx21mm

Поврзани производи