Продажба-Среќен Божиќ Декоративни Отворен И Затворен Знамиња Полиестер Обичај Персоналните Градина Знамиња Банер Дома Двор Знамиња
Ново

Продажба-Среќен Божиќ Декоративни Отворен И Затворен Знамиња Полиестер Обичај Персоналните Градина Знамиња

DEN 324.00
DEN 355.68

Залиха

1), Ние го прифаќаме Alipay, Western Union, Сите Големи кредитни картички се прифаќаат иако се обезбеди плаќање ЗАЧУВАМ.
И Машина Перат Премногу!Откријте Голем Број На Сезонски, Патриотски, Одмор И Познатиот Секојдневниот Знаме Дизајни. Вашиот позитивен фидбек е секогаш најдобар поттик и потврда за нашата работа, Ние би постојано подобрување на нашите производи и услугата; Ако, за жал, секој проблем се случило, ве молиме контактирајте со нас во прв пат пред да замине коментари, ние ќе понуди задоволни решение во секој случај.PLS проверете иако превозот и пакување детали внимателно. Вие треба да бидете сигурни дека предметите се врати во нивната оригинална услови. EMS Обично трае околу 5-10 работни дена.Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта е Бесплатен Превозот.Кога ќе го поставите цел,PLS изберете превозот метод. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките 15days на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Ние не сме одговорни за било каква увоз Доход. ние веруваме дека сè може да се реши со комуникација.Време на испорака : a. Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (односно, за да се добие погрешен точка). Само Испрати Ми Слик Што Сака.Продажба-Среќен Божиќ Декоративни Отворен И Затворен Знамиња 100% Полиестер Обичај Персоналните Градина Знамиња Банер Дома Двор Знамиња
Опис :
Нашите Високо Квалитетни Знамиња Дизајниран Од Страна На Fashionartist И Е Достапен Во Градината Знаме Големина [12. DHL,Fedex Обично трае околу 3-5 работни дена. Градина Знамиња Печатени Со Две Страни. Ако не сте добиле стоките по истекот на 30 дена,ве молиме контактирајте со нас за ситуацијата, ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Кина пост воздух пошта Обично трае околу 15-30 работни дена. По Печатени, Боите Може Да Биде Малку Различен Од Сликата. Произведени Со Боја-Max Процес На Постојана Боја И Топлина Сублимација На Бои За Различни Трајни Знамињата Кои Се Ув, Избледи, И Mildew Отпорни.

Декларираните карактеристики

боја:
13x18 Инчен, 28x40 Инчен
Употреба:
Декорација
Стил:
Виси
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
QZ2015030784
Тип:
Печатени
Ткаенини:
памук полиестер
Јарболот Материјал:
без
Дома Знаме Боја:
Две Страни Отпечатени На Бела Ткаенина
Градина Знаме Име:
LVSURE
Кориснички Градина Знамиња :
availiable
Декоративни Градина Знамиња:
Затворен и Ourdoor
Отворено Градина Знамиња:
Дома Банер Знамиња
Празник Знамиња:
Може да биде персонализирана
Сезона Знамиња:
Пролет Лето Есен Есен Зима
Декорација Знаме Банер:
Роденден,Се Ожени,Свадба Декорација
Градина Знаме Шема:
Продажба-Среќен Божиќ
Знамиња Стил:
Божиќ

Поврзани производи