Проектор сијалица SP-ЛАМБА-043 за INFOCUS IN1100 / IN1102 / IN1110 / IN1112 / M20 / M22 со Јапонија феникс оригинални светилка режач
Ново

Проектор сијалица SP-ЛАМБА-043 за INFOCUS IN1100 / IN1102 / IN1110 / IN1112 / M20 / M22 со Јапонија феникс

DEN 2662.00
DEN 2832.00

Залиха

Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент најдобро што можеме. 3· ве Молиме контактирајте со нас по 3 работни дена, ако не добил никакви цел потврда или следење на статусот потврди. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се ,ние ќе r e ply рок 24hours
Повратни информации
Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации и високо Детални Продавачот Рејтингот (5 ѕвезди), и тогаш нашата сметка ќе ја напушти истата да ви
автоматски.Можете да не контактирате за Трговија со датотеки, или во оставајќи ни порака или да напишете ни e-mail
2.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.)
Answer : ___________________________ Note :
(Обично, вие не треба плаќаат данок на што ќе се изјасни за мала количина)
На следење на број, ќе бидат доставени до вас на интернет во време.
Експрес Курир
Работни Дена
Забелешка
HK Пост Воздух Mail
15-45 дена
Тоа е бавен,Кога не се итни, можете да изберете. Ние ќе размена за објекти кога ќе добиеме лоши светилки од вас , за каква било причина.
DHL
3-8 дена
Предлагам купувачот да изберат дали ќе се итни
EMS
8-15 дена
Подобар начин за руската Федерација
(Превозот цена не ги вклучува купувачот увоз даночни или други давачки. 4· Ние не гарантира испорака време, поради секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи. Исто така, и корисниците се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски провизии давачки и даноци.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. За било resons го вратите производот ,ве Молиме да не информирате во вашиот прв пат ,пред да се стави на расправа, или ни даде negatie повратни информации
3.
Кога ќе примите производи, ве молиме запомнете да ни даде 5 ѕвезди повратни информации.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
SP-ЛАМБА-043
Функција:
Висок Квалитет на проектор сијалица
Светилка Модул:
SP-ЛАМБА-043
Светилка Живот:
>2000h
Гаранција:
120days
Wattage:
165W
Проектор / Проектори:
За INFOCUS IN1100 / IN1102 / IN1110 / IN1112 / M20 / M22
Напон:
85-265v
сертификација:
CCC
Примена:
Бизнис, Едукација, Дома
проектор светилка:
PowerLite

Поврзани производи