Пролет, Есен Платно Чевли Жените Мода Класичен Платно Чевли Квалитет Дише Станови За Жените Секојдневен Чевли На Zapatillas Mu
Ново

Пролет, Есен Платно Чевли Жените Мода Класичен Платно Чевли Квалитет Дише Станови За Жените Секојдневен Чевли

DEN 960.00
DEN 1009.92

Залиха

Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас. Објектот боја може да се разликува малку, како и боја во различни вид на компјутерски монитори може да биде малку различен. Тоа е надвор од нашата контрола, ние не можеме да guarrante дека нема данок за плаќање. За повеќето ставки, ние нудиме бесплатен Превозот (Кина пост воздухопловната или e Pack) За целиот свет.
Answer : ___________________________ Note :
Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети.
Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од Tidesource, можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум.
како да се измери вашата нога должина :
Септември 1 : да се Подготви чиста хартија Септември
Седум 2 : Ставете ја вашата нога на празна хартија Септември
Септември 3 : Марка крајот на вашиот пета и го врвот на вашиот најдолго пети Септември
Септември 4 : Мерка должина со владетел и да се најде на големината во табелата подолу
Големина информации
1 : ве Молиме според ногата должина да се избере НИ големина
2 : Изберете НИ големина не велика БРИТАНИЈА големина
3 : НИ големината само за референца,ние ви ја испраќаме е ЕУ големина
или нога должина големина
4 : Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас
1.)
За Царина :
Нормално, ние ќе напишам ниска цена во пратката, и да ја прогласи како подарок, но ве молиме да знаат дека има уште можеби некои царински давачки (не се случуваат многу често, но не exsit). (Ако сте место голема цел, тогаш ќе можат да уживаат во бесплатен превозот преку express. Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика. Ако сакате побрзо превозот начин, изразат испорака како што курирската служба DHL и ЕМС се достапни, но тоа не е слободен.

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 6, 6.5, 7
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Станови Тип:
Основни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Обвивка Материјал:
Платно
Insole Материјал:
Ткаенини
Повод:
Повик
Број На Модел На:
0760
Шаблон Тип:
Цврста
Пети Форма:
Круг Пети
Бренд Име:
ХАН ДИВИ
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Крстот-врзани
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Платно

Поврзани производи