Пролет, Есен Жените Џемпер Pullover Основните Rib Солидна Еластична Turtleneck Трикотажа Женски Скокач Долг Ракав Џемпери IOQRCJV F65
Ново

Пролет, Есен Жените Џемпер Pullover Основните Rib Солидна Еластична Turtleneck Трикотажа Женски Скокач Долг

DEN 839.00
DEN 1583.04

Залиха


Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал Состав:
памук акрилик
Техника:
Станот Плетени
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Акрилик,Памук
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
жените џемпер
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Јака:
Turtleneck
Бренд Име:
IOQRCJV
Декорација:
Никој

Поврзани производи