Пролетта и Есента Деца Девојки Џемпер Принцеза Плетени Cardigan Џемпер Бебе Девојки Лак Зајакот Коса Црвена Јакна Сива Виолетова
Ново

Пролетта и Есента Деца Девојки Џемпер Принцеза Плетени Cardigan Џемпер Бебе Девојки Лак Зајакот Коса Црвена

DEN 844.00
DEN 1055.52

Залиха


Пролетта и Есента Деца Девојки Џемпер Принцеза Плетени Cardigan Џемпер Бебе Девојки Лак Зајакот Коса Црвена Јакна Сива Виолетова
Сет Вклучуваат : 1pcs девојки џемпер
Дизајни : лак вратоврска јака врвот плетени cardigan
Состојба : 100% сосема нов со ознака, супер квалитет
Погоден век : 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 години девојки
ТОПЛО СОВЕТИ :
1. Ве молиме изберете една големина поголема од нормално, ако вашето бебе е малку чаби.
2. Како на снимање на светлината, агол и монитор се различни, бојата на самиот објект може да се разликува малку од следниве фотографии.
3. 1 CM=0.39 ИНЧЕН, ве Молиме овозможи 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење.

Декларираните карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Бренд Име:
RABITUDE
Стил:
Моден
Материјал:
Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Worsted
Пол:
Девојки
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Краток
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
18011901
Шаблон Тип:
Цврста
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Шема:
солидна плетени девојки облека
боја:
црвена, сива, виолетова џемпери грб
Висина:
90 cm, 100 см, 110 см, 120 cm, 130 cm, 140 cm, 150 см
Стил:
моден симпатична слатка принцеза џемпери
Материјал:
зајакот коса на 50%, а другите 50%
Пол:
деца девојки грб
Сезоната:
пролет, есен cardigan џемпер
елемент:
лак вратоврска, бисер копчето
Продавница тип:
пролетта и есента
превозот:
Корејската

Поврзани производи