Pryme Висок Квалитет ААА CZ Бескрајни Шарм Мушка DIY Кожа Бескрајни Нараквици & Алки Шарм Жените Накит ЕЗ-030
Ново

Pryme Висок Квалитет ААА CZ Бескрајни Шарм Мушка DIY Кожа Бескрајни Нараквици & Алки Шарм Жените Накит ЕЗ-030

DEN 118.00
DEN 230.40

Залиха


Pryme Висок Квалитет Злато Позлатен Шарм Мушка DIY CZ Нараквици & Алки Шарм Жените Накит ЕЗ-030

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Шарм Тип:
Цвеќиња
Бренд Име:
ангел bola
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
ЕЗ-030
Материјал:
Кубен Циркони
Тип На Објект :
бескрајни шарм
метали тип :
Бакар
Прилики :
Референци / Office / Секојдневно носење / Подарок
Боја :
18k Злато Позлатен Platinum Галвански се Зголеми Злато Позлатен
Локација :
Yiwu Кина
Продажбата на услугата :
Имате било какви проблеми со квалитетот ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт
Квалитет :
Сите избор на материјали од Врвен Квалитет на материјалот
is_customized :
Yes

Поврзани производи