PUAroom дома ptz onvif wifi p2p ip камера безжични и стан софтвер безжични безбедносна камера систем
Ново

PUAroom дома ptz onvif wifi p2p ip камера безжични и стан софтвер безжични безбедносна камера систем

DEN 1920.00

Залиха

PUAroom дома ptz onvif wifi p2p ip камера безжични и стан софтвер безжични безбедносна камера систем

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
PUAroom
Висока Дефиниција:
720P(HD)
тф-картичка:
32G ТФ-Картичка
Конективност:
IP/Безжична Мрежа
боја:
Бела
Поддржани Оперативни Системи:
No
Складирање:
32g
Напојување:
Нормално
Инсталација:
Нормално
Стил:
Мини Камера
Тип:
ip камера
Поддржани Мобилни Системи:
iOS,Android,Windows Mobile
Мрежен Интерфејс:
Wi-Fi/802.11/b/g
Видео Формат На Компресија:
MJPEG,H. 264
Број На Модел На:
LK-Q6
Леќа (mm):
3.6 mm

Поврзани производи