Пумпа за вода MD970338 MD972457 за 4G63 4G64 8V Мотор Мотокар
Ново

Пумпа за вода MD970338 MD972457 за 4G63 4G64 8V Мотор Мотокар

DEN 2496.00

Залиха


Пумпа за вода MD970338 MD972457 за 4 G63 4 G64 8 V Мотор Мотокар
Whatsapp : +86 18768415518 skype : guanelian
Опис :
Тип : пумпа за Вода
Бренд : Нови cid)
Дел# : MD970338 MD972457
Примена
Новиот Мотор Вода за Ладење, Пумпа за одговара за 4 G63 4 G64 8 V
Кларк CMP15 18 20 25 30 мотокар GC15 18 20 25 30 35 Мотор Бензин Мотокар Камиони
Плаќање
Кредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T/T и Western Union.
Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по вашата исплата избришани.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.
Гаранција
Ние нудиме 1 година гаранција за овој производ. Ако производот е надвор од работниот ред под правилна употреба на прирачникот во рамките на гарантниот период, ве молиме контактирајте со нас за да се добие стока се врати шифрата и превозот настава. Потоа, го испрати назад на вашиот трошоците за превозот.
По добивањето на вашиот врати објектот, тоа ќе трае 7 дена за евалуација и истражување. Сосема нов замена единица ќе бидат испратени до вас во нашата трошоците за превозот, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања.
Испорака
Со DHL/ФЕДЕКС/ТНТ(Кина Express),ако сакате да користите други,ве молиме контактирајте со нас.
Царинската ќе биде помалку веројатно да се наметнат даноци / должности на мали парцели. Сепак, тоа ќе биде во вашата трошоци ако настане.
Осигурување се вклучени во Превозот и Ракувањето со трошоци што се платени.

Декларираните карактеристики

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
MD970338
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Тип:
пумпа за вода
Гаранција:
Yes
Превозот начин:
Fedex , DHL , или ЕМС
цена:
Конкурентна
Трговија на големо:
Yes
Акции:
Yes
Дел Број:
MD972457
Осветленост Дел Број:
MD970338

Поврзани производи