ПВЦ картичка послужавник за Канон Принтер IP4600 IP4680 IP4700 IP4760 IP4810 IP4820 IP4850 IP4880 IP4910
Ново

ПВЦ картичка послужавник за Канон Принтер IP4600 IP4680 IP4700 IP4760 IP4810 IP4820 IP4850 IP4880 IP4910

DEN 287.52

Залиха


ПВЦ Лента за Canon инк-џет печатач
G тип ( лента за следниве режими не е истиот ) :
PIXMA IP4600 IP4700 IP4680 IP4760 IP4850 IP4950 IP4840 IP4940 IP4820 IP4920 IP4880 IP4980 IP4870 IP4970 IP4810 IP4910
IP4830 IP4930 MP630 MP640 MP980 MP990 MG5250 MG6150 MG8150 MG8250 MG5420 MG6140 MG8140 MG5220 MG5320
MG8120 MG6120 MG6220 MG6180 MG8180 MG6170 MG8170
bandeja де пвц

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
TOPPARTS
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Поврзани производи