QCBXYYXH Автомобил-стил, ABS Хром Предната Решетка Хаубата на Моторот Покритие Трим Надворешни Sequins Додатоци За Тојота 8 Camry 2017 2018
Ново

QCBXYYXH Автомобил-стил, ABS Хром Предната Решетка Хаубата на Моторот Покритие Трим Надворешни Sequins Додатоци

DEN 5760.00
DEN 6775.68

Залиха


QCBXYYXH Автомобил-стил, ABS Хром Предната Решетка Хаубата на Моторот Покритие Трим Надворешни Sequins Додатоци За Тојота 8 Camry 2017 2018
Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Висок Квалитет ABS Тоа е лесно инсталирање без алатки. Пакет : 1pcs/set Поради различни светлина, можеби фотографии од описот ќе биде диференцијал со вистински бои. Било незгодно, искрено се надевам дека за да се добие вашиот вид разбирање. Ви благодариме Важна Забелешка : Оваа ставка го само погодна за Тојота 8 Camry 2017 2018

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Автомобил модел:
За Тојота 8 Camry
Надворешни Тестирање И Сертификација:
BQB
Име На Модел:
KMR30
Специјални Функции:
декорација и заштита
Материјал:
ABS
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
1kg
Бренд Име:
QCBXYYXH
Објектот Должина:
0inch
Модел Година:
2018

Поврзани производи