QEEPEI Wiper Ножеви За Ford Fiesta 7 2008- 26+15 Висок Квалитет Iso9001 Природна Гума Чисти Пред Шофершајбната CPC110
Ново

QEEPEI Wiper Ножеви За Ford Fiesta 7 2008- 26+15 Висок Квалитет Iso9001 Природна Гума Чисти Пред Шофершајбната

DEN 959.52

Залиха


QEEPEI Wiper Ножеви За Ford Fiesta 7 2008 Година Наваму 26"+15" Висок Квалитет Iso9001 Природна Гума Чисти Пред Шофершајбната CPC110
Ние може да обезбеди речиси сите големини на автомобил Предните И Задните wiper ножеви.
Ако овој производ не е оној што треба, ве молиме логирајте се да ги следат веб-сајт за да пребарувате за тоа.
Или ве молиме испратете порака до мене со оставањето на вашиот автомобил модел и автомобил период, јас би сакал да се изберат соодветни стакло за вас како е можно поскоро по приемот тоа
Internation Големина На :
Функција :
Висок квалитет wiper ножеви со метална база.
PBT суровини; Природна гума и нерѓосувачки челик спринт во внатрешноста.
Станот и елегантен пролет ленти wiper ножеви .
Користејќи ја истата технологија како Европа премиум автомобил производители .
100% OE дизајн, овие wiper ножеви може да го замени вашиот wiper сечилото директно и одговараат совршено.

Декларираните карактеристики

Објектот Тежина:
340g
Fiesta-Година:
2011,2012,2008,2015,2010,2009,2013,2014
Материјал Тип:
Природна Гума,Метал
Бренд Име:
QEEPEI
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
15inch
Специјални Функции:
26+15 Со Метална База
Објектот Висина:
16inch
Име На Модел:
CPC110
Ford Модел:
Fiesta
Количина:
Пар
Потекло:
NingBo Кина
адаптер:
Специфични-Fit
Година:
2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016
Автомобил Производител:
За Ford Fiesta 7
Големина:
26''+15''
Автомобил Направи:
За Ford Fiesta 7

Поврзани производи