QiAN SiMAi За Letv ле 1 x500 x501 Нови USB Полнење полнење Приклучете се Поврзете порта flex Одбор Поправка Делови
Ново

QiAN SiMAi За Letv ле 1 x500 x501 Нови USB Полнење полнење Приклучете се Поврзете порта flex Одбор Поправка

DEN 168.00
DEN 177.12

Залиха

Бои : како на сликата прикажани Компатибилен : за Letv ле 1 x500 x501 Пакет се Вклучени : 1 X USB Полнење полнење Приклучете се Поврзете порта plug Одбор
Плаќање :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ве молиме не го прават спорот без каква било комуникација во 50 дена .
Во парк ! За Letv ле 1 x500 x501 Нови USB Полнење полнење Приклучете се Поврзете порта plug Одбор Поправка Делови + Бесплатен превозот Карактеристики : 100% Сосема Нов . Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Сите добра се проверени, пред пратката ,па ако не сте задоволни со купите , можете да разменувате предмети во една недела
2. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Контакт Со Нас На :
1. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршена
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Висок квалитет и најдобра цена.И ако може да не ја прими пратката по 60 дена(почеток на денот кога ние ги испратите парцела) ,ние ќе рефундирање на вашите безусловно
3. Функција : Користете да се замени скршен бескорисни USB Полнење полнење Приклучете се Поврзете порта plug Одбор .Ако сакате да нарачате голема количина ,ве молиме контактирајте со нас за подобра цена
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Декларираните карактеристики

дизајн:
Бар
Бренд Име:
Qian simai
Број На Модел На:
x500
Компатибилен Бренд:
за Letv
Тип:
USB Полнење полнење Приклучете се Поврзете порта plug Одбор
Контрола На Квалитет:
Тест од страна на еден По Еден Пред Превозот

Поврзани производи