Рацете слободен видео врата телефон 420TVL 6pcs ИНФРАЦРВЕНИТЕ камери ideo вратата Жичен телефон 7 инчен екран во боја видео спогодба вратата бел
Ново

Рацете слободен видео врата телефон 420TVL 6pcs ИНФРАЦРВЕНИТЕ камери ideo вратата Жичен телефон 7 инчен екран

DEN 5760.00

Залиха

И може да се види надвор преку LCD секогаш кога ќе посакате, дури и без врата сигнали.Инсталација : монтира на Ѕид
7. Следење надвор со притискање на копче
5. Тоа може да го направат вашиот живот полесно, а во исто време да се задржи вашиот дом влезот е под контрола.Жици за Заклучување-камера конекција. Може да комуницира со посетителите прво, пред да им се овозможи нив. Работна Температура : -20 степен до 50 степен 10. Инсталацијата не е едноставен и лесен, Корисниците може да се инсталира, нема потреба жици врска помеѓу внатрешна и надворешна единица.Материјал : ABS пластика & алуминиумска легура
8.8 cm
Пакетот вклучува : 2 x Затворен LCD 7 инчен монитор 1 x Отворено IR Камера. Нов и висок квалитет на жичен видео врата телефони
2.Видео излез : 1 Vp-p/75Ω
4. Експлозија-доказ, водоотпорен дизајн, да се спречи-оксидација, носат-отпорни, метал случај
11.Адаптер влез : AC100~240 V, 50/60 Hz
5.Тежина : 430g
Следи
1.Димензии : 12 * 5 * 4.Димензии : 24 * 15 * 2. Мени : OSD
3. Ќе најдете многу корисни и лесен, особено со големи куќи, вили, станови или канцеларии. Една надворешна единица исто така, може да се јавите до четири затворен единици
7. Пакет големина : 28.Ефективни пиксели : 480 * 234 * 30
5.Ноќта Верзија : 6pcs IR камера. Микро-технологија на обработка, автоматски remote control функционалност, одлични перформанси, висока сигурност, ѕид или десктоп монтажа
6. 6pcs LED светло.На ngle на гледање : 92
3. Отворено одделение се направени од издржлив алуминиум и доаѓаат со заштитна обвивка, така што тоа е дожд и отпорност на доказ. Рацете слободен видео врата телефон
3.Камера : 1/4" CMOS, 420 TVL, 6pcs ИНФРАЦРВЕНИТЕ камери
2.Извор на енергија : AC100 V-240 V / 50-60 Hz
4.Моќност : ≤14 W (операција), ≤2 W (на мирување)
6. Со овој doorphone во собата, можете да дознаете кој е во посета и го отклучите вашиот вратата без одење од врата на врата. Оваа врата станица усвојување на високо-дефиниција COMS/CCD камера, правејќи подобар ефект за слика
4.Адаптер излез : DC15 V/1.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
ximiir
Материјал:
ABS пластика & алуминиумска легура
Големина:
28.2* 18.3 * 13cm
Samrt Дома Интерфејс:
No
Комуникациски Интерфејс:
Жичен
Контрола На Пристап:
Никој
Екранот Големина на Екранот(инчи):
7
Сензор Големина(Инчен):
1/4
Одговарање На Режимот:
Hands-free
моќност:
15v
IP Камера Интерфејс:
No
Технологија:
Дигитални
Зона За Внесување:
Никој
Комплет За Конфигурација:
Од еден до Два видео doorphone
Резолуција:
420TVLine
Тип:
Спогодба Систем
Камерата тип на Сензор:
CMOS
Агол На Гледање (°):
92
Врата:
Yes
Инсталација:
Монтирање На Ѕид
Метод На Конекција:
Жичен
Број На Модел На:
816M12
Екран Тип:
боја
Водоотпорен:
Yes
моќност:
1/4 CMOS, 420TVL
Камерата:
1/4 CMOS, 420TVL
Ноќта Верзија:
6pcs IR камера

Поврзани производи