Рачно Насликани Модерна Пејзаж Маслото Ѕид Оркестарот Бела Birches Апстракт Дрво Слика На Платно За Дневна Соба Оркестарот Хотел
Ново

Рачно Насликани Модерна Пејзаж Маслото Ѕид Оркестарот Бела Birches Апстракт Дрво Слика На Платно За Дневна

DEN 1781.00
DEN 3360.00

Залиха

Се разбира, ние нудиме производ според вашите барања.
4,колку денови за испорака ?
А, тоа е ваше quanity . Ако купени ставката што сте ја примиле е дефектен, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО, ние ќе го решат тоа.Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба пред пратката.
Добредојдовте на нашата продавница!
Ние сме големо снабдувач на маслото во Кина! Постојат стотици голема слика уметници тука.Ако не сте задоволни со оваа трансакција за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.
1,Вашиот Маслото е 100% рака насликани на платно?
A : Да,Нашиот сликарство се целосно рачно изработени од страна на нашите професионални уметници. Ние боја за вашите слики и различни видови на стил слики како што се апстрактната уметност, пејзаж, итн. Големи , искусни уметници, но најевтиниот цена која ќе го направи многу малку профит од секој сликарство !
Ou Shi Mei Рака-насликани Маслото Детали Ставка Име
Дрвото Маслото Metarial Висок Квалитет на Платно И Масло Стил 100% Рака Насликани Големина Прилагоден е на располагање , Контактирајте со Нас Превозот Бесплатен Превозот(во некои земји) Рамка НЕ, САМО ПЛАТНО СЛИКАРСТВО ,Контактирајте со Нас Пакување Навива за да испратите ОЕМ Достапни
ПС : Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте ме директно.
Повратни информации и Контакт со нас
1.
ако не ви се допаѓа или имате било какви прашања,ве молиме контактирајте не директно,Нашиот тим секогаш се тука за да прават нашите најдобри за услуга за вас. Ве молиме да ни даде шанса да се потрудиме да го реши проблемот.
5, За нашите посебни услуги, откако ќе цел,кога сликарство завршена,ние ќе се покаже вистинската слика за да провери додека не сте задоволни со тоа пред превозот, ако имате потреба од тоа. во принцип , нашиот сликар треба 3-7 дена за да се заврши сликата на испорака.
Многу ви благодариме за вашата цел и се надеваме дека може да биде вашиот најдобар изберете!!!
.

Декларираните карактеристики

Големина (Инчен):
40x80cm, 50x100cm, 60x120cm, 65x130cm, 70x140cm
Бренд Име:
Huang Уметност
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Модерна
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
апстракт дрво маслени
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Технички:
Paintbrush/Нож рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
Бојата И Обликот:
Апстракт Маслото На Платно
Promoiton:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност Дома Декорација Дома Декор Декоративна Уметност
is_customized:
Yes
Видови:
100% handpainted на платно
Материјал:
Заштита на животната средина боја, висок квалитет на платно
Земја на потекло:
Dafen Шенжен Кина

Поврзани производи