Ранчот Облекување Ретро Божиќ Фрли Перница Случај Декоративни Перница Покрие Pillowcase Прилагодите Подарок Од LVSURE За Автомобил Троседот Седиште
Ново

Ранчот Облекување Ретро Божиќ Фрли Перница Случај Декоративни Перница Покрие Pillowcase Прилагодите Подарок

DEN 228.00
DEN 250.56

Залиха

Овие промени се купувачот одговорност. Оваа перница ги покрие сите шевовите се overlocked па тоа е лесно да се мијат. ние веруваме дека сè може да се реши со комуникација.Обично ние ќе ја испрати на објекти надвор со 3-7 дена. Се препорачува редовно со вода и благ детергент за чистење, одржување на изглед чисти и светли. Ако не сте добиле стоките по истекот на 30 дена,ве молиме контактирајте со нас за ситуацијата, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.) 50 cm x 50cm/20" x 20"(appr. Вие треба да бидете сигурни дека предметите се врати во нивната оригинална услови. EMS Обично трае околу 5-10 работни дена. Перница капак(Не Вклучуваат перница внатрешна) Тема : Сосема нов и висок квалитет.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,ве молиме да се разбере.Ве молиме овозможи 1 или 2 cm грешка поради прирачник за мерење. Овие перница покрие' s моделот се шарени, едноставен и супер меки.Време на испорака : a. Кина пост воздух пошта Обично трае околу 15-30 работни дена. Ние не сме одговорни за било каква увоз Доход. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките 15days на вашиот приемот на предмети за било каква причина.) Други големината ако треба, ве Молиме Слободно да ме известите. 1), Ние го прифаќаме Alipay, Western Union, Сите Големи кредитни картички се прифаќаат иако се обезбеди плаќање ЗАЧУВАМ. 2), ве Молиме да се плати во рок од 7 дена по ставање на ред. Actural боја може да биде малку поинаква со слики, бидејќи на светлост на светлината. БЕЛЕШКИ : Поради временските услови и сопствени грешки разлика, време на Испорака не може да се гарантира 100% , ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере. Напомена : 1. Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (односно, за да се добие погрешен точка).Кога ќе го поставите цел,PLS изберете превозот метод. Памук перница,моделот за реактивен боење технологија на печатење,30 степени под температура на миење на рацете не исчезнат.

Декларираните карактеристики

Големина:
45x45cmTwoSidedPrint, 50x50cm, 30x50cmTwoSidedPrint, 45x45cm, 50x50cmTwoSidedPrint, 30x50cm
боја:
Памук Полиестер, Памук, Лен
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Број На Модел На:
HTP2168040968-XT
Материјал:
Полиестер / Памук
Техника:
Ткаени
Обликот:
Плоштад
Шаблон Тип:
Сценско
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Стил:
Печатени
Перница Покријте Бенд:
LVSURE
Перница случај Големина:
18 Инчен x 18 Инчи, 20 Инчи x 20 Инчи, 12 Инчен x 20 Инчи
Декоративни Перници:
За Дома, Кревет, Седиште, Троседот
перница маска:
Памук, Полиестер и Памук, Лен
DIY Перница Маска:
Персонализирани
прилагодено печатење перница:
Печатени Една Страна
Мека Фрли Перница Опфаќа И Ткаенини:
Бела
Перница Ков Вид:
Божиќ
испорака:
Бесплатен превозот
Моделот Перница Случај:
Ретро Божиќ

Поврзани производи