RCAWD HPI RS4 Пред Долниот Суспензија Рака Наместите - Рака Лево Десно За Рк Хоби Автомобил 1/10 HPI RS4 113697 RS4004 6061-T6
Ново

RCAWD HPI RS4 Пред Долниот Суспензија Рака Наместите - Рака Лево Десно За Рк Хоби Автомобил 1/10 HPI RS4 113697

DEN 685.00
DEN 1008.00

Залиха

Се надеваме дека ќе имате разбирање. Се надевам знаете дека пред цел. ве молиме потврдете го точна адреса пред цел . Се навредуваат ако производот биде прекината во превозот. Понекогаш боја ќе бидат малку различни, како anodic оксидација третман . И оваа цел може да се откаже .4 GHZ W/ #105942 - RTR NITRO RS4 3 ЕВО+ 2. Количината на производот во една големина или боја , не треба да биде повеќе од 5 компјутери . За Нула : Бидејќи метал многу е лесно да се биде изгребани.
За Испорака Адреса 1. Или ќе мора да плаќаат данок .
Добредојдовте На RCAWD
Име на производ : Суспензија на Арм За РК Возило Тип : РК Автомобил Скала : 1/10 Боја Опции : Многоцветни Материјал : машински легура на алуминиум , машински CNC Легура на Алуминиум , 6061-T6 Пакет Количина. : 2 BUC ( Пар)
радио контрола на рк модел хоби автомобили надградени дел Хоп-up делови На Патот Off-Road Кабриолет Truggy Лебдат #105944 - RTR NITRO RS4 3 ЕВО+ 2. По Превозот Цел, превозникот ќе побара од вас да им понуди број на пасош , пасош име и пасош Датум на Издавање . ве молиме понуда на адреса на англиски јазик. Месец вредност треба да биде помала од 1000 евра и тежина треба да биде помала од 31kg . Analphabetic систем адреса нема да бидат испратени од страна на превозот на компанијата . За Различни Серија Процес : можеби секоја серија процес ќе се некои differents со изглед, тоа нема да влијае на производи работи. И ќе мора да потпишан царинење договор за лиценца онлајн. Или ќе мора да плаќаат данок . Се надевам знаете дека пред цел. Понуда за следење на број кој има следење на информации . Примачот Име каша биде пасош име.4 GHZ W #112619 - NITRO RS4 3 ЕВО+ 1969 FORD #101550 - NITRO RS4 RTR 3 ЕВО+ W/ #10056 - RTR NITRO RS4 3 ЕВО+ СО #10058 - RTR NITRO RS4 3 ЕВО+ EVO2 СО #10057 - RTR NITRO RS4 3 ЕВО+ СО '66 #10055 - RTR NITRO RS4 3 ЕВО+ СО NSX #10059 - RTR NITRO RS4 3 ЕВО+ СО 1967 #10257 - NITRO RS4 3 18 SS КОМПЛЕТ СО #10256 - NITRO RS4 3 18 SS КОМПЛЕТ FORD GT #10066 - NITRO RS4 3 18 SS+ КОМПЛЕТ СО 1968 #115126 - RS4 СПОРТ 3 2015 FORD MUSTANG #114343 - RS4 СПОРТ 3 М3 E30 #114356 - RS4 СПОРТ 3 ЛЕБДАТ СУБАРУ BRZ #114350 - RS4 СПОРТ 3 ФЛУКС FALKEN #10073 - RTR NITRO RS4 3 ЛЕБДАТ СО #501 - RS4 МТ #511 - NITRO RS4 3 #484 - СУПЕР НИТРО RS4 #924 - СУПЕР RS4 #178 - RS4 ПРО 3 #10402 - RTR NITRO RS4 МТ 2 #10446 - NITRO RS4 МТ 2 18 SS+ КОМПЛЕТ СО #10007 - RTR NITRO RS4 3 ЕВО СО 2003 RCAWD HPI RS4 Пред Долниот Суспензија Рака Наместите - Рака Лево Десно За Рк Хоби Автомобил 1/10 HPI RS4 113697 RS4004 6061-T6
____________________________________________________________________________________________________________________________
За Производи За Боја : Метални производи беа обоени со anodic оксидација третман .

Декларираните карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
рака
Број На Модел На:
RS4004
За Возило Тип:
Автомобили
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собрани класа
Бренд Име:
RCAWD
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
суспензија за рака

Поврзани производи