Реална Маслинови Гранки Форма на Силиконски Калап Фондан Паста DIY Остава Форма Притискање на Силиконски Оркестарот Мувла Чоколадо Мувла A1142
Ново

Реална Маслинови Гранки Форма на Силиконски Калап Фондан Паста DIY Остава Форма Притискање на Силиконски Оркестарот

DEN 102.00
DEN 144.00

Залиха

Реална Маслинови Гранки Форма на Силиконски Калап Фондан Паста DIY Остава Форма Притискање на Силиконски Оркестарот Мувла Чоколадо Мувла A1142
Ставка Опис
Материјал : Силикон
Големина:како на сликата покажува
Боја : Случајни боја
Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење
Тоа е Мека и лесна за употреба
Рејтинг на температура : -40 centigrade на +210 centigrade

Декларираните карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
DYan
Непристојни Слика:
No
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ФДУ
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
силиконски калап
Торта Алатки Тип:
Габи,

Поврзани производи