REALSHINING 5D DIY Дијамант везови 3 малиот Буда дијамант сликарство Крстот Бод полн плоштад Кристал мозаик оркестарот FS1000
Ново

REALSHINING 5D DIY Дијамант везови 3 малиот Буда дијамант сликарство Крстот Бод полн плоштад Кристал мозаик

DEN 1098.00
DEN 1464.00

Залиха


Тоа може да биде за 10 до 25 работни дена за испорака. Тркалање до производ и кои се соочува надвор пред par, преполна со нашите цилиндар пакет за да го заштити без гребнатинка. Отворете го вашиот парцела, проверете колекции дали сите делови се целосно или не.
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
Бренд име :
Примена : Home/хотел/канцеларија декорација & подарок
Дијамант тип : 3 D Полн Плоштад Дијамант
За дијамант количина : Со 20% поголема количина на дијамант, апсолутна доволно
Дијаметарот на дијаманти : 2,5 mm
Answer : ___________________________ Note : Ние сите дијамант сликарство колекции не вклучуваат надвор рамка borde
Име на производ : REALSHINING 5 D DIY Дијамант везови 3 малиот Буда дијамант сликарство Крстот Бод полн плоштад Кристал мозаик оркестарот FS1000
Големина 1 : 20x30cmx3
Големина на 2 : 30x45cmx3
Големина 3 : 40x60cmx3
Големина 4 : 50x75cmx3
Дефиниција слика :
База : Увезената Нафта Платно со јасни симболи. ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Отворен мал дел од селотејп, обрнете внимание за да ги задржи прашина надвор. ако сликата е комплексен, малата големина и не е многу добро! ако имате потреба од големи димензии за сите слики, ве молиме контактирајте со нас!
Повратни информации
Па вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој. Ако ви се допаѓа нашите производи, добредојдовте на нашата продавница повторно, имаме убаво попусти за стари пријатели. Ние ви препорачуваме можете да додадете "Омилен магазин" и "Wish list" што е повеќе погоден за вашата следна посета. ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Ако не сте задоволни со производи и услуги, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и неутрални повратни информации.
Облик : 447 DMC бои,секој дијамант големина е 2. Фотографирањето на вашиот локален рамка на пазарот,користење на вашите омилени рамка до рамка тоа.

Декларираните карактеристики

Големина:
size 20x30cmx3, size 30x45cmx3, size 40x60cmx3, size 50x75cmx3
Бренд Име:
RealShining
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Европа
Форма:
Посебна
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорации
Надворешното Пакување:
Во текот 35x45cm кутија за пакување,подолу 35x45cm торба за пакување
Тема:
3 малиот Буда
Број на Бои:
30-45 бои(Зависи од големини)
цена:
Најниска ,Најдобрите и конкурентна
Колекции Внатрешни Алатки:
Пенкало,Лепак,Зелена Плоча,Tweeser
Предност:
Бесплатен Превозот; Купи Директно Од Фабрика
Дијамант големина:
2.5mmx2.5mm
Дополнителни:
Се прилагодите фото и слика

Поврзани производи