REAMOR Висок Квалитет на Природен Камен Шарени Проѕирен Кристал Круг Монистра За DIY Хривнија Ѓердан Накит Одлуки 6/8/10мм
Ново

REAMOR Висок Квалитет на Природен Камен Шарени Проѕирен Кристал Круг Монистра За DIY Хривнија Ѓердан Накит

DEN 318.00
DEN 529.92

Залиха


Опис :
1. Овој број е низа на монистра :
6mm 1 string за 60pcs
8мм 1 string за 50pcs
10мм 1 string за 40pcs
Готовиот Производ Екранот

Декларираните карактеристики

Објектот Дијаметар:
6mm about 60pcs, 8mm about 50pcs, 10mm about 40pcs
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Материјал:
Кристално
Објектот Тежина:
0.1--2G
Број На Модел На:
YSZ043
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бренд Име:
REAMOR
НАПОМЕНА:
Сите камења се уникатен и може да се разликува од оној што е прикажано на сликата.
монистра големина:
6/8/10мм
Пребарување По Клучни Зборови:
Кристал природен шарм монистра
Цел вкупно надминува 120$:
БЕСПЛАТЕН Превозот од DHL/UPS/ФЕДЕКС...
Најбрзиот превозот време:
3-5days преку DHL/UPS/ФЕДЕКС

Поврзани производи