Рефлексивни Обука Куче Поводник Bungee Еластична Куче Миленичиња Доведе Поводник со Контрола Рачка За Големо Куче
Ново

Рефлексивни Обука Куче Поводник Bungee Еластична Куче Миленичиња Доведе Поводник со Контрола Рачка За Големо

DEN 412.32

Залиха


Карактеристики :
Должина : 120~200cm (48~82 инчи)
Ширина : 3cm ширина
Боја : Црвена, Сина, Зелена
Појас : Лесен и лесно прилагодлив
Рефлексивни Крои : ви Помага да извршите безбедно по завршувањето на работното време.
Висок Квалитет заклучен Hummer затворач
Еластичност обезбедува доволно се водат дека вашето домашно милениче може да добие повеќе од далечина да се истражуваат
Пакетот Вклучува :
1* Еластичен Куче Поводник

Декларираните карактеристики

Големина:
M
Тип:
Кучиња
Куче Подигнат Тип:
Никој
Шема:
Цврста
Функција:
Рефлексивни,Отцепување,Брзо Ослободување
Материјал:
Најлон
Куче Поводник Тип:
Основни Leashes
Тип:
Leashes
Јака Тип:
Никој
Сезоната:
Сите Сезони

Поврзани производи