Ретро бања потоне слив тапа, Магија Светилка стил вода допрете гроздобер,Антички бакар тоалет миење слив тапа миксер,Бесплатен Превозот
Ново

Ретро бања потоне слив тапа, Магија Светилка стил вода допрете гроздобер,Антички бакар тоалет миење слив тапа

DEN 1925.00
DEN 2831.52

Залиха

Ретро бања потоне слив тапа топла и ладна, Магија Светилка стил кујна вода допрете гроздобер, Антички бакар тоалет миење слив тапа миксер, Бесплатен превозот

Декларираните карактеристики

Rotatable Или Не:
Опремени
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Број На Модел На:
AYL27
Број на Рачки:
Една Рачка
Функција:
Thermostatic Чешми
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Ладно & Топла Вода:
Yes
Вентил Core Материјал:
Дувачкиот
Површински Третман:
Бранеа
Бренд Име:
Vidric
Број на Дупки за монтажа:
2 Дупки
Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Спреј Тип:
Никој
Стил:
Класичен
Употреба во :
Бања
Стил:
Класичен
Материјал:
Дувачкиот
боја:
4 Боја Избори
Тип:
Хром Позлатен/Злато Позлатен/Бранеа

Поврзани производи