Риболов Врти Ролна Риба Алатка мала тежина се Врти Риболов Голем Кауција Ролна Тркала За Свежа Ролна во Парк
Ново

Риболов Врти Ролна Риба Алатка мала тежина се Врти Риболов Голем Кауција Ролна Тркала За Свежа Ролна во Парк

DEN 1023.00
DEN 1248.00

Залиха


2016 година Нови Пристигнување Топла 8+1 BB X1000-6000 Серија Висока Моќност Врти Риболов Ролна Saltwater Риба Тркала Слатководни
Модел Боја Топката лежишта
X500 R црна+црвено 8+1bb
X1000 R црна+ црвено 8+1bb
X2000 R црна+ црвено 8+1bb
X3000 R црна+ црвено 8+1bb
X4000 R црна+ црвено 8+1bb
X5000 R црна+ црвено 8+1bb
X6000 R црна+ црвено 8+1bb
* Други е X500 R Серија

Декларираните карактеристики

Имајќи Количина:
6
Гајтанот Капацитет:
1000 Серијата, 2000 Серија, 3000 Серија, 4000 Серија, 5000 Серија, 6000 Серија
Бренд Име:
Topline Се Справи Со
Број На Модел На:
X2000 Врти Ролна
Позиција:
Поток,Резервоар Базен,Езеро,Океанот Рок Fshing,Река,Океан Плажа Риболов,Океански Брод Риболов
Риболов Ленти Тип:
Пред-Вчитување Се Врти Тркалото
Мамки Тип:
Лажни Мамка
Cid:
5.1
Риболов Метод:
врти
Топката имајќи:
8+1BB
се справи со:
Метал преклопна рачка
knob:
Мека Гума Knob
гајтанот:
метал гајтанот
кауција:
Голема Кауција
Пакување:
1 парче/кутија

Поврзани производи