RizaBina женска чевли транспарентен оптоварување високи потпетици глуждот чизми посочи пети високи потпетици зимски чизми црни чевли жена size33-41
Ново

RizaBina женска чевли транспарентен оптоварување високи потпетици глуждот чизми посочи пети високи потпетици

DEN 2848.00
DEN 6191.52

Залиха


Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Моден Елемент:
Рим
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Платформа Висина:
0-3cm
Вратило Материјал:
Вистинска Кожа
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Бренд Име:
RIZABINA
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Окно-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Пети Форма:
Посочи Пети
Insole Материјал:
TPR
Подигнете Тип:
Основни
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
RI
Пета Тип:
Оптоварување
Горниот Материјал:
Синтетички
Сезоната:
Пролет/Есен
ЕУР големина:
33 34 35 36 37 38 39 40 41
Пета Висина:
9CM
Платформа Висина:
0.3 цм
Сезоната:
Пролет лето Есен
Оригиналниот производство:
Кина,Копното
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Горниот Материјал:
Полно Зрно Кожа
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Декорација:
шарм

Поврзани производи