Рок Потекло Серија Дрво Шема Луксузни Меки Силиконски Случај Покритие За Apple iPhone 7 / 7 Плус Мобилен Телефон Coque Домување
Ново

Рок Потекло Серија Дрво Шема Луксузни Меки Силиконски Случај Покритие За Apple iPhone 7 / 7 Плус Мобилен Телефон

DEN 528.00
DEN 659.52

Залиха


Рок Потекло Серија Дрво Шема Луксузни Меки Силиконски Случај Покритие За Apple i Phone 7 / 7 Плус Мобилен Телефон Coque Домување
Бренд : Рок
Серија : Потекло Серија Материјал : TPU+PC Компатибилен Уред : За i Phone 7 / 7 Плус Боја : Црна Роза,Нордиските Орев,ружино дрво Производ Стил : Стилски И Гроздобер Дебелина : Тенок

Декларираните карактеристики

Материјал:
За iPhone 7, За iPhone 7 Плус
Мало Пакет:
Yes
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7,iPhone 7 Плус
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Карактеристики:
Меки Силиконски Дрво Шема Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Апстракт,Гроздобер
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
Рок
Големина:
For iphone 7 & 7 plus case
категорија:
Рок Потекло Серија За iphone 7 & 7 плус случај
Пакет:
Мало пакет ( со Анти-фалсификувањето прашања Броеви)
боја:
црна роза,нордиските орев,ружино дрво
квалитет:
Висок квалитет
мешани цел:
Поддршка
Материјал:
TPU+PC
Продажбата на начин:
Трговија на големо/мало
статус:
во парк

Поврзани производи