Роуз Злато Убава Дама Девојки Earring Сина Австралискиот Опал Солидна Капка Обетки 1 3/8 инчи ESCZ2357A
Ново

Роуз Злато Убава Дама Девојки Earring Сина Австралискиот Опал Солидна Капка Обетки 1 3/8 инчи ESCZ2357A

DEN 900.00
DEN 1058.88

Залиха


Роуз Злато Убава Дама Девојки Earring Сина Австралискиот Опал Солидна Капка Обетки 1 3/8 инчи ESCZ2357 A

Декларираните карактеристики

Главниот Камен Боја:
Сина
Бренд Име:
HERMOSA
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Жените
Број На Модел На:
ESCZ2357A
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Сребро.
Камен:
опал
боја:
Сина
Тежина:
22.5ct
Големина:
34x8mm

Поврзани производи