Руската Федерација Орел Никел Метал Налепници Амблем Значка На Русија За Автомобил, Мотоцикл Видиме Лаптоп
Ново

Руската Федерација Орел Никел Метал Налепници Амблем Значка На Русија За Автомобил, Мотоцикл Видиме Лаптоп

DEN 98.00
DEN 103.20

Залиха


..
Центар за помош Почитувани купувачот, ние ќе ја испратите вашата стока колку што е можно побрзо по плаќање. Логистика следење на информации ќе се обновуваат по 2~3 дена. Можете да ги користите на следење на број за да дознаете каде стоката се на www.17track.net Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек. Ако не е, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации и ќе се добие задоволителен одговор. Ви благодариме!

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Бренд Име:
FEELWIND
Име На Модел:
U0909
Модел:
ОЕМ
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
категорија:
Налепници
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Пакување:
Не Се Пакувани
Налепница Сместување:
прозорецот
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
0inch
дизајн:
Животните

Поврзани производи