R&Z Бебе Принцеза Долг Фустан Моден Тренд Бохемски Фустан за Девојки Плажа Туника Флорални Есен Макси Фустани Деца Партија 2-12 Y
Ново

R&Z Бебе Принцеза Долг Фустан Моден Тренд Бохемски Фустан за Девојки Плажа Туника Флорални Есен Макси Фустани

DEN 407.00
DEN 739.20

Залиха


Добредојдовте на R & Z продавница
3.28 е-годишнината од нашата платформа,
28.29.30 3 дена, ние ќе донесе голема активности,
Се надевам дека можете да бидете навремено внимание на нашата продавница активности
Ознака Големина Рамо Должина Биста Ракав Деца
НИ Големина Висина (cm) (cm) (cm) (cm) (cm) 80 - 72 48 22 18 МИЛИОНИ 70-80 90 - 76 52 25 2 T 80-90 100 - 80 56 28 3 T 90-100 110 - 84 60 31 4 T 100-110 120 - 89 64 34 5 110-120 130 - 94 68 37 6 120-130 140 - 99 70 41 7 130-140 "Големина mearsured од страна на самите себе,
понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm
1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive feedbackand 5stars. 2.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.
ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни. 3.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас.

Декларираните карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7, 18 МИЛИОНИ
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Материјал:
Lycra,Памук
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Декорација:
Шема
Јака:
О Деколте
Вграден Градник:
No
Бренд Име:
AiLe Зајакот
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
201809
Стил:
Бохемски
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Печати
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Силуета:
А-Линија
боја:
Розева боја, црна, светло сина, сина и
Главната ткаенина состав:
Памук
Главната ткаенина компонента содржина:
98
Применливи пол:
жена
Погоден за висина:
80см,90cm,100cm,110cm,120cm,130cm,140cm
Здолниште категорија:
Еден-Парче
Сезоната:
Есен
Стил:
европа и америка
Модел:
Долг Ракав
тенка ( 12 игла ):
Pleated здолниште

Поврзани производи