Самовила 12 Парчиња Овошје, Бела Отворено Градина Пат Свадба Оркестарот Осветлување LED Топка
Ново

Самовила 12 Парчиња Овошје, Бела Отворено Градина Пат Свадба Оркестарот Осветлување LED Топка

DEN 422.40

Залиха


Пакет од 12 самовила бисери.
Слики :
Апликации :
1, Со Ballons
2, Употреба со Риба Резервоарот Вазни
3, за Употреба со Цветни Аранжмани. Изберете ни е најдобриот избор
Најдобар квалитет и брза испорака ,Убаво пакување, со евтини цени.
Што Се Вклучени ???
12pcs Мини Партија Светла
Не вазни, Не laterns, Не балони вклучени!
Ова е направено од страна на KITOSUN ,Не ACOLYTE,
Карактеристики :
Карактеристики на производот Wanning : гушење Опасност.
12colors за опции.
Батеријата Барања
2x CR1220-3 V батерии (вклучени)
Самовила LED Бисери
Модел # FB-1 W - Бела Модел # FB-1 WW - Топло Бела Модел # FB-1 R - Црвена Модел # FB-1 G - Зелена Модел # FB-1 B - Сина Модел # FB-1 Y - Жолто/Жолт Модел # FB-1 T - Теал Модел # FB-1 O - Портокалова Модел # FB-1 PK - Розова Модел # FB-1 P - Purple Model # FB-1 L - Вар
Оваа светлина, исто така може да се користи како балон светлината , бидејќи тоа е само за 3,7 грама,,, може да се стави тоа во балони, и светлината секогаш ќе ги на до страна.

Декларираните карактеристики

Емитуваат Боја:
Сино, Multicolor, Зелена, Вар, Црвена, Бела, Килибар, Топло Бела, Розова, Виолетова, Теал, Портокал
Употреба:
празник
Извор На Енергија:
DC
Должина:
0.75inch
Глава Број:
1-19 глава
Празник Име:
Ноќта на вештерките
Осветлување Растојание:
1-5m
сертификација:
CE,RoHS
Повод:
Градина
Гаранција:
1 година
боја:
Бела
Е dimmable:
Yes
Бренд Име:
KITOSUN
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Музика:
Никој
Приклучок Тип:
Никој
Карактеристики:
Подводните
Приклучете Го Опашка:
No
Број На Модел На:
KS-FB-004
Тип На Батерија:
2 парчиња заменливи батерии CR1220
База Тип:
НЕМА ПОТРЕБА
LED Осветлување Боја:
бела,топло бела,црвена,зелена,сина,теал,килибар,портокалова,розова ,виолетова,RGB
LED Сијалица Количина:
1pc супер-светли LED SMD1206
Извор На Енергија:
2 парчиња CR2032 батерии инсталиран ,минатата 8hours,заменливи
водоотпорен или не:
100% водоотпорни , Потопна во вода
IP Ранг:
IP68
Име на производ:
мини партија светлина, LED Самовила Бисери
Производ големина:
2CM Дијаметар
Прилики:
Свадба ,лица,настани,божиќ ,празници
Траење На Батеријата:
Трае повеќе од 48 Часа
Апликации:
вазни, цвет ,градина , smooking shisha декорација

Поврзани производи