Сјајни Правоаголник 15 Преграда за Складирање Кутија со Отстранлив Divider Јасно Пластика 15 Оддел Дребулии Складирање Кутија Кутија за Накит
Ново

Сјајни Правоаголник 15 Преграда за Складирање Кутија со Отстранлив Divider Јасно Пластика 15 Оддел Дребулии

DEN 201.60

Залиха


Прикажи Повеќе
Правоаголникот Сјајни 15 Преграда за Складирање Кутија со Отстранлив Divider Јасно Пластика 15 Оддел Дребулии Складирање Кутија за Накит Кутија *направени со јасно пластика за да се задржи објекти на екранот
*вклучува отстранлив dividers што може да се создаде поделени прегради
*овозможува прилагодено за складирање и организација на мали делови или занает додатоци. Материјал : ПП пластични Боја : R andom Димензија, Големина : 17.4* 9.8* 2.2 см (приближно), видете како што е подолу слика Количина : 1 парче
Декорација Лента. парче
Складирање Tools.
Кујнски Алатки.
Смешни Престилки. Забелешка : *Доколку имате било какви прашања ве молиме контактирајте ме и јас ќе се вратам на вас како е можно јас да. *Ве молиме внимание дека ќе има 1-3cm грешка во реалниот должина,како и рачно изработени производи, има се по нешто за траги од сплит зглобовите и сечење. *Боја може да се разликува малку од фотографијата. Ова е поради различни бои/осветленост прилагодувања на компјутер/лаптоп екрани. Испорака : * Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход; * во Комбинација Испорака : повеќе информации за производот цел, ќе се спакуваат заедно и испрати; * Ако треба да се изрази на различни место, ве молиме да контактирате со servicer и остава порака.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
PALMYBEST
Производот:
накит кутија
Решетки Количина:
15
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PP
Капацитет:
1-2 компјутери Фереро
Стил:
Модерна
Техника:
Сјајни
Употреба:
Дребулии
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
0825TOL2
Обликот:
правоаголник
Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Оптоварување:
1KG
Спецификација:
17.4*9.8*2.2cm

Поврзани производи