Sapphire Булчински Долго Вечер Фустан Целосно Ракав Бургундија Бисер Рачно Изработени Beaded Формално Фустан Vestido Де Novite
Ново

Sapphire Булчински Долго Вечер Фустан Целосно Ракав Бургундија Бисер Рачно Изработени Beaded Формално Фустан

DEN 4646.40

Залиха


Да се направи сопствени направени големина, ако не знаете како да се измери себе е точно, ве молиме распрашајте се прилагоди за да ви помогне да се измери тоа внимателно. Рамо до рамо
10.

Декларираните карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18W, 20W
Тип На Објект:
Мајката на Невестата Фустани
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Бисери,Чипка,Beading
Бренд Име:
Sapphire Булчински
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Број На Модел На:
MBD017
is_customized:
Yes
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Вистински Слики:
Yes
Моден Елемент:
Бонбони боја
Фустани Должина:
Кат Должина
Ткаенина Тип:
Chiffon
Потекло:
Кина(Копно)
Jurk:
Avondjurk
Се облекуваат:
Мајката на Невестата Фустани
Наметки:
Долго Пром Фустани
Vedtido:
vestido де madrinha
Kleid:
Langes Abendkleid
Abito:
Abito Da Сера
облека:
облека де соаре
Големина:
Custom Size or Standard Size
боја:
Црвена

Поврзани производи